Ook bij deze fietsvakantie in Piemonte Cuneo zijn GPX tracks beschikbaar.
Prijzen 2024 | Prijzen zijn per persoon |
10 nachten o.b.v. 5 x Half Pension, 5 x Logies Ontbijt | € 1.125,- |
Toeslag eenpersoonskamer | € 255,- |
Elektrische fiets | € 340,- |
programma
Dag 1

Begin van de fietsvakantie in Piemonte
Aankomst in de provincie Cuneo waar je overnacht in het buitengebied van Novello. Het overnachtingsadres beschikt over een privé-parkeerplaats en een fijn zwembad. Nadat je bent bijgekomen van de heenreis kun je gaan genieten van een heerlijk diner.
Dag 2

Rondrit Novello, 58 km
Deze fietstocht gaat eerst door de met wijngaarden beklede heuvels van Le Langhe. Vanuit verschillende plaatsjes heb je een mooi uitzicht over de Terre del Barolo. Je fietst door authentieke dorpjes en komt o.a. door het middeleeuwse Monforte en het kasteelplaatsje Serralunga d’Alba. Vervolgens fiets je door de vele wijngaarden in een golvend landschap met prachtige vergezichten.
Tip: Proef onderweg van de wereldberoemde Barolo wijn in één van de vele wijnproeflokalen of restaurants!
Dag 3

Novello – Mondovi, 51 km
Een tocht langs charmante dorpjes, met onderweg zo nu en dan een klim. Je fietst door het rustieke Leqiuo Tanaro, ook wel het Balkon van de Langhe genoemd. Ook Piozzo ligt op een heuvelkam, en beschikt over maar liefst dertien kerken en kapellen. Daarna kom je in de stad Carrù, met historische gebouwen en een 11e eeuws kasteel. Ten slotte eindigt deze fietstocht in de levendige plaats Mondovì. Hier bezoek je de sfeervolle oude bovenstad met de lift of per fiets.
Het B&B is gelegen in het stadscentrum, op slechts 100 meter van het kabelbaan station. Deze verbindt de historische binnenstad (Breo wijk) met de sfeervolle oude bovenstad (Piazza wijk). Op loopafstand vind je diverse winkels, barretjes en restaurants. Het B&B beschikt over een ruim (binnen)terras waar, bij mooi weer, een heerlijk ontbijt voor je wordt geserveerd.
Dag 4

Rondrit Mondovi, 20, 35 of 42 km
Je daalt vandaag af naar Vicoforte. Hier is een immense Santuario te bewonderen. Deze beschikt niet alleen over een enorme koepel maar is ook één van de belangrijkste kerken van Piemonte. Via Niella daal je verder af naar de Tànaro rivier. Vervolgens heb je de keuze om via een klim het verstilde kasteeldorpje Cigliè te bezoeken. Een golvend landschap brengt je onder andere langs de opvallende kapel San Bernardo.
Dag 5

Mondovi – Boves, 51 of 62 km
Vandaag begin je met een kort bezoek aan de benedenstad van Mondovì. Vervolgens fiets je al snel door een rustig en licht heuvelachtig gebied. Je komt onderweg door aardige dorpjes, waaronder het deels verlaten gehucht Rocca de Baldi. Via Chiusa di Pesio en langs de rand van de heuvels fiets je vervolgens naar het pittoreske stadje Peveragno. Ten slotte brengt deze fietstocht je naar het hotel in Boves. Er wordt ’s avonds een smakelijk diner voor je bereidt.
Dag 6

Rondrit Boves, 43 of 63 km
Eerst fiets je naar het gezellige Borgo San Dalmazzo. Daarna ga je de Valle Stura in. Je fietst door een rustige vallei met uitzicht op de kabbelende rivier en de hoge bergen. Vervolgens over smalle weggetjes, lang slaperige dorpjes door een bosrijk gebied. De lange fietstocht brengt je naar het levendige plaatsje Demonte. Vanaf Borgo San Dalmazzo fiets je uiteindelijk weer terug naar Boves.
Dag 7

Boves – Saluzzo, 49 km
Je brengt eerst een bezoek aan Cuneo. Dit is de hoofdstad van de gelijknamige provincie. Daarna fiets je langs fruitgaarden, over vlakke en heuvelachtige wegen. Onderweg kom je door sfeervolle kasteelplaatsjes met mooie kerken, waaronder Busca, Castiglione Saluzzo en Manta. Ten slotte kom je aan in het schilderachtige Saluzzo. Een reeks van geplaveide straatjes, steile trappen, kerken en elegante paleizen. Het hotel is gelegen aan de rand van het oude centrum.
Dag 8

Rondrit Saluzzo, 64 km
Aanvankelijk vooral een vlakke etappe, in het achterland van Saluzzo. Een klimmetje brengt je daarna naar het Castello di Castellar uit de 14e eeuw. Eerst fiets je langs en over de rivier de Po door de gelijknamige Valle Po, en breng je een bezoek aan het gezellige Paesana. Vervolgens brengt de fietstocht je naar de Abbazia di Staffarda. Dit 12e eeuws klooster werd gesticht door de cisterciënzers. Het behoort tevens tot de belangrijkste Romaanse monumenten in Piemonte.
Dag 9

Saluzzo – Fossano, 49 of 59 km
Een tocht langs verrassende stadjes en authentieke dorpjes, zoals Scarafigi, Ruffia en Monasterolo met haar 14e eeuwse kasteel. Daarna kom je in de levendige stad Savigliano, met een mooi historisch centrum. De fietsreis in Piemonte voert verder langs enkele imposante kerken, waaronder het bedevaartsoord Il Santuario di Cussanio. Ook in Fossano overnacht je in het historische centrum.
Hier verblijf je in een gerestaureerd vier sterren palazzo. Het paleis beschikt o.a. over een eigen restaurant, wijnkelder, lounge bar en spa.
Dag 10

Fossano – Novello, 45 of 54 km
De laatste fietsdag van deze fietsvakantie. Na de afdaling fiets je door een natuurrijk gebied, vervolgens richting het fraaie stadje Bene Vagienna. Hier bezoek je eerst enkele Romeinse opgravingen, daarna fiets je verder richting Cherasco. Deze levendige plaats ligt op een heuvelkam. Daarnaast heeft het een van oorsprong middeleeuwse kern met tal van monumenten en oude gebouwen. Via Narzole fiets je vervolgens terug naar het adres nabij Novello.
Dag 11

Einde van de fietsvakantie in Piemonte
Vandaag is de laatste dag van de fietsvakantie. Na het ontbijt eindigt het arrangement. Wanneer je nog vragen hebt over deze fietsreis neem dan gerust contact met ons op.
reisinformatie
Deze fietsvakantie in Piemonte Cuneo kan worden gestart alleen op maandag of dinsdag in de periode van 1 maart t/m 31 oktober.
Inbegrepen |
|
Niet inbegrepen |
|
Bijzonderheden |
|
kaart


niveau
Niveau fietsvakantie Piemonte Cuneo
Tijdens de fietsvakantie Piemonte Cuneo fiets je door een vlak en heuvelachtig gebied. Je dient te beschikken over een goede basisconditie en klimervaring. De meest pittige fietstocht is op dag 2. Deze kun je desgewenst ook verschuiven naar het einde van de fietsweek.
korte route | lange route | |||
---|---|---|---|---|
afstand | niveau | afstand | niveau | |
Dag 2 | 42 km | 2,5 | 58 km | 2,5 |
Dag 3 | 51 km | 2/2,5 | ||
Dag 4 | 20/35 km | 2,5 | 42 km | 2,5 |
Dag 5 | 51 km | 2 | 62 km | 2,5 |
Dag 6 | 43 km | 2 | 63 km | 2,5 |
Dag 7 | 49 km | 1,5 | ||
Dag 8 | 32 km | 1,5 | 40 km | 1,5 |
Dag 9 | 49 km | 1,5 | 59 km | 1,5 |
Dag 10 | 45 km | 2 | 54 km | 2 |
Lees meer over het niveau van onze fietsvakanties in Italië.
vervoersopties
Auto
Afstand Utrecht – Novello: 1149 km
Afstand Brussel – Novello: 1107 km
Informatie op www.google.nl/maps
Trein
www.nsinternational.nl
www.bahn.de
www.trenitalia.it
Je kunt opgehaald worden vanaf treinstation Bra (zie ‘reisperiode/bijzonderheden’)
Vliegtuig
Rechtstreekse vluchten naar Turijn (TRN) (= dichtstbijzijnde luchthaven), vanaf o.a.:
- Amsterdam (AMS), www.klm.com
- Brussel Charleroi (CRL), www.ryanair.com
Openbaar vervoer
Vanaf de luchthaven Caselle nabij Turijn vertrekt er regelmatig een bus naar het centrale treinstation Torino Porta Susa. Duur 45 minuten. Actuele businformatie kun je vinden op: www.aeroportoditorino.it
Daarna neem je vanaf Torino Porta Susa vervolgens de trein richting Bra. Duur 55 minuten. Actuele treininformatie kun je vinden op: www.trenitalia.it
huurfietsen
Basisprijs: € 340,- per fiets/per 9 fietsdagen. Verlenging: € 35,- per fiets/per dag.
Tijdens deze fietsvakantie huren wij een elektrische fiets van een lokale fietsverhuurder. De elektrische fiets wordt gebracht en opgehaald door de verhuurder. De geleverde elektrische fiets kan afwijken van de foto qua merk / type.
Inclusief:
- Fietscomputer
- Achtertas
- Fietspomp
- Fietssleutelsetje
- Reparatiesetje
- Reserve binnenband
- Kabelslot
- Helm
- Telefoonhouder
Er is geen stuurtas met kaarthouder en bidonhouder/bidon op de fiets aanwezig.
De huurfietsen die je via Onderweegs in Italië huurt zijn niet verzekerd tegen schade en/of diefstal. Ook een eigen reisverzekering voorziet vaak niet in de dekking van de huurfietsen. Je bent persoonlijk aansprakelijk voor diefstal en/of beschadigd gehuurd materiaal.
Wij adviseren om de huurfietsen via Onderweegs in Italië te verzekeren à € 1,77 per fiets, per dag. Daarnaast gelden eenmalige poliskosten à € 3,50. Er wordt dan een reisverzekering afgesloten inclusief basisdekking + extra dekkingen voor bagage en extra sportuitrusting. De fiets is dan tot € 2.500,- gedekt. Er geldt een eigen risico van € 100,-. Wij werken samen met a.s.r. verzekeringen.
Deze reisverzekering t.b.v. de huurfietsen is eenvoudig toe te voegen in het boekingsformulier.
reiservaringen
Fietsvakantie Piemonte Cuneo 11 dagen – Joop en Lucia september 2023
Beste Dyonne,
Graag wil ik met je delen dat we een heerlijke vakantie hebben gehad. Het was een eerste keer dat we zo’n individuele georganiseerde reis maakten. Meestal fietsen we zelf met een tentje achterop. We wilden deze keer proberen hoe het met een E-bike gaat, vanwege het feit dat ik sinds een jaar een nieuwe knie heb. Alles is goed verlopen. We vonden het heerlijk en zeker voor herhaling geschikt. We hebben genoten van de reis en danken jullie voor het organiseren.
Vriendelijke groet,
Joop
Fietsvakantie Piemonte Cuneo 11 dagen – Juliette en Siep september 2023
Hallo Dyonne,
We hebben een heel fijne fietstocht gehad waarin, grotendeels, alles naar wens was. De hotels waren prima, de stadjes erg leuk en onze trip naar Turijn erg de moeite waard.
De omgeving was prachtig. Maar de fietstochten door de po vlakte en langs de boomgaarden vonden we wat eentonig. Dat is het enige wat we op de reis aan te merken hebben.
Mvg, Juliette
Fietsvakantie Piemonte Cuneo 11 dagen – Astrid en Ben september 2023
Hoi Dyonne,
Zoals beloofd nog mijn reactie met onze ervaringen in Piemonte (11 dagen). Zoals ik al aangaf hebben we het heerlijk gehad. De reis was goed verzorgd, de routes perfect (wij reden met de GPX bestanden op onze garmin) én het weer en seizoen speelden goed mee.
De startlocatie in Novello is werkelijk perfect. Er is geen mooiere plek om je vakantie te starten of te eindigen. In Mondovi kregen wij een appartementje aan de straatzijde toegewezen (leuk uitzicht), vrij nieuw en volledig. Kortom een prima locatie. Op zondag werd er geen avondmaaltijd verzorgd en aten we (op aanwijzing van de eigenaar) in een pizzeria. Dit was perfect. De hotels in Saluzzo en Fossano waren mooi gelegen, hadden fijne kamers en een goed tot zeer goed ontbijt.
Wij hebben alle lange fietstochten gedaan en alle rondritten. Ik op mijn gewone sportfiets en mijn partner vanwege knieklachten op de elektrische fiets. Jullie omschrijvingen klopten qua intensiteit, maar zijn (goede conditie vereist) zeker te doen.
De stalling van de fietsen was overal goed geregeld. In Fossano kregen we de meest originele plek toegewezen: vanwege de renovatie stonden onze fietsen in een mooie vergaderzaal met oude ornamenten.
Vriendelijke groet
Astrid
Fietsvakantie Piemonte Cuneo 11 dagen – Nori en Bert september 2023
Beste Dyonne en collega’s,
We zijn vorige week donderdag teruggekomen van een zeer geslaagde fietsvakantie in Piemonte.
De accommodaties waren prima evenals de mooie routes met de schitterde uitzichten.
We zijn dus zeer tevreden.
Met vriendelijke groet,
Nori & Bert
Fietsvakantie Piemonte Cuneo 11 dagen – Marc en Petra juli 2023
Hallo Dyonne (en hele team)
We hebben weer genoten van onze fietsvakantie! De accommodaties waren weer top. De fietsroutes waren mooi maar eerlijk is eerlijk, die fietsroutes in Toscane en Umbrië waren afwisselender. Meer leuke stadjes en bezienswaardigheden onderweg en beduidend meer terrassen en eetgelegenheden.
In Piemonte waren onderweg veel restaurantjes, terrasjes e.d. gesloten.
De fietsen konden we overal, bij elke locatie goed en veilig parkeren. Al met al, alles weer erg goed geregeld en we kregen bij de accommodaties ook met regelmaat complimenten over jullie organisatie.
Dank jullie weer voor het regelen en waarschijnlijk weer tot volgend jaar!
Vriendelijke groeten,
Marc en Petra
Fietsvakantie Piemonte Cuneo 11 dagen – Arie en Ria juli 2023
Beste Dyonne,
Alles was heel goed geregeld. De B en B’s waren keurig netjes, de ontvangst was uiterst vriendelijk en vooral het overnachtingsadres in Novello zal ons nog lang heugen in positieve zin. Erg behulpzaam was elke ontvangst en mooie verblijven in het algemeen.
De fietstochten waren voor ons (mede door de hoge temperaturen) wat zwaar en we hadden toch wel minder klim- en daalwerk verwacht. Dat viel ons wat tegen. Verder zijn de routes interessant, af en toe wat saai.
Wellicht een tip voor de toekomst: een B en B met zwembad is heerlijk als je na een vermoeiende fietstocht even een frisse duik kunt nemen.
Het reizen met Onderweegs is ons verder goed bevallen, dus wie weet….
Met vriendelijke groet,
Arie en Ria
Fietsvakantie Piemonte Cuneo 11 dagen – Fiel en Carla juni 2023
Beste team Onderweegs.
We zijn weer terug van een bijzondere vakantie. Hebben de prachtige omgeving van Cuneo gezien. De ontvangst op ons eerste adres was warm. De accommodatie was prima en het eten erg goed en rijk divers. Onze eerste tocht daar wilden we rustig beginnen, echter… Het begon met een klim, waarbij de Keutenberg verbleekt. Gelukkig waren er nog andere heuvels en dalen met prachtige vergezichten.
Ook de volgende adressen waren heel goed met als voorlaatste adres dat de kroon spande. Vervolgens kwamen we weer in ons eerste adres waar we weer erg welkom waren en genoten daar weer van het schitterende ontbijt en avondeten bij een adembenemend uitzicht over het landschap.
Kortom we hebben erg genoten van de 11 dagen in en om Cuneo, een aanrader.
Vriendelijke groeten,
Fiel en Carla
Fietsvakantie Piemonte Cuneo 11 dagen – Maria en Gertjan mei/juni 2023
Beste Dyonne,
We hebben een fijne vakantie gehad. Alles was weer top geregeld: mooie tochten, leuke stadjes en goede GPX-bestanden. We waren ook erg blij met de trekking bikes die jullie voor ons geregeld hadden. Dat waren fijne fietsen. De overnachtingsadressen waren over het algemeen ook goed. We vonden met name de B&B in Mondovi en het hotel in Saluzzo erg prettig. Als we weer plannen hebben om in Italië te fietsen zullen we zeker weer bij jullie terugkomen.
Hartelijke groet,
Maria en Gertjan
Fietsvakantie Piemonte Cuneo 11 dagen – Corry en Gert mei/juni 2023
Fietsvakantie Piëmonte Cuneo 25-mei – 5 juni 2023
Allereerst een compliment voor de gekozen locaties en de correcte route beschrijvingen. De restauranttips waren zeer welkom.
Het verblijf in de eerste B&B was perfect. Prachtig gebouw en zeer goed eten. Dit was de perfecte stap om de vakantie te starten. Eerste route (62 km) was wel over veel drukke wegen, maar gaf een goed beeld van deze omgeving. Niet aan La Morra toegekomen, maar later alsnog gedaan. Zeer aan te bevelen want het is niet alleen een mooi uitzicht maar ook een leuk plaatsje.
Route naar Mondovi was prima en Mondovi, zeker de bovenstad is mooi.
Rondrit Mondovi (35 km) was op zich mooi maar de route verkorten naar 35 km is levens gevaarlijk. Op deze druk weg werden we bijna 2 keer van onze fietsen gereden. Snelheden boven de 100 km/uur was heel gewoon en rakelings langs je heen. Aanpassing is naar onze mening nodig.
Mondovi – Boves (62 km) Prima te doen
Rontrit Boves (59 km) zonder het laatste lusje is een prachtige route
Boves – Saluzzo (49 km) Goed te doen. Af en toe wat eentonig. Overnachtingsadres ligt prachtig in de oude bovenstad. Feest op 2 juni in Saluzzo was prachtig met levende muziek en veel sfeer. Aanbeveling. Eten bij Quattro Stagioni was erg goed.
Rondrit Saluzzo (64 km) is een mooie tocht.
Saluzzo – Fossano (59 km) Leuk verblijf. Mooie oude stad.
Fossano – Novello (57km) Rondje naar Cherasco moet je niet overslaan Mooi stadje en je mist iets als je dat overslaat.
Ervaring is dat een GPS veel beter werkt dan de route kaart lezen, al was het regelmatig handig om deze er bij te pakken. Zonder GPS waren we mogelijk een aantal keren verkeerd gegaan. Een e-bike is sterk aan te bevelen. Vorig jaar in Toscane heb ik het op een normale fiets (24 versnellingen) gedaan (met af en toe lopen) hier was dat niet gelukt daar het veel steiler is en de hellingen langer. Al met al hebben we een mooie vakantie gehad.
Groeten Corry en Gert
Fietsvakantie Piemonte Cuneo 11 dagen – juli/augustus 2022
Wij hebben een fantastische tijd gehad in Italië. De reisbeschrijvingen waren duidelijk, de overnachtingsadressen erg leuk en afwisselend en zaken zoals het bagagetransport goed geregeld. We waren ook erg blij verrast door de mooie omgeving, leuke stadjes, prachtige vergezichten etc. Ook leuk was dat de omgeving nog helemaal niet toeristisch is en de lokale bevolking erg vriendelijk.
We sturen een paar leuke foto’s mee.
Vriendelijke groet,
Adri en Ellen
Fietsvakantie Piemonte Cuneo 11 dagen – juli 2022
Wij hebben van 20-31 juli een mooie fietstocht gemaakt door Piemonte. Jullie hebben bij Onderweegs mooie routes voor ons uitgestippeld. Helaas kent Italië maar weinig fietspaden. Leuke hotels en B&B die allemaal weer een andere uitstraling en charme hadden. We hebben ervan genoten.
Het was in de periode dat we fietsten erg warm. Op sommige dagen 40* en dat maakte het fietsen, ondanks onze elektrische fietsen best pittig. Zeker bij de klimmetjes rond Novello. Maar we hebben het met goed rusten en veel drinken wel gered. De rondritten onderweg hebben we niet allemaal gedaan omdat het zo warm was. Bij Mondovi en Fossano hebben wij een korte tocht gemaakt. Al met al hebben we veel plezier gehad van ons avontuur.
Wat betreft de routebeschrijvingen hadden we wel een uitdaging. Ten eerste moet je even leren om met de manier van beschrijven om te gaan. We hebben nog wel eens een aanwijzing gemist en moesten dan weer terug (niet erg hoor). Ten tweede hadden wij geen mogelijkheid om de papieren op het stuur van onze fiets te monteren. Wij rijden met een sportstuur. Met een beetje aanpassen van een telefoonhouder konden we een smalle strook papier op het stuur bevestigen, A4 in 6 vouwen….Dat betekende regelmatig afstappen en weer omvouwen…haha. Het zou fijn zijn als jullie de routebeschrijving digitaal beschikbaar zouden kunnen maken zodat deze gedownload kan worden op de smartphone of fietscomputer (dit is mogelijk OII). Verder hebben we niets toe te voegen hoor.
Nogmaals heel hartelijk bedankt voor alles wat jullie geregeld hebben.
Hartelijke groet,
Kees en Annefieke
Fietsvakantie Piemonte Cuneo 11 dagen – juni 2022
We hebben genoten van de speciale dorpen en prachtige accommodaties. We zullen jullie als organisatie zeker onthouden voor als we weer eens een fietstocht willen maken!
Bedankt en veel succes!
Groetjes,
Marianne en Piet
Fietsvakantie Piemonte Cuneo 11 dagen – mei/juni 2022
Wij kijken terug op een heerlijke 12 daagse fietsvakantie Piemonte, Cuneo. Mooie wijngebieden, soms stevige klimmetjes. Wij waren blij met de E-bikes. Prima service ook daar van het verhuurbedrijf. De formule om de dag naar een nieuwe locatie is ons prima bevallen. De koffers werden daar bezorgd, dat is steeds goed gegaan. De hotels en B&B waren fijn en elke nieuwe locatie was een beetje mooier vonden wij. Fijn dat de route ook digitaal was. De combinatie met de papieren versie was erg prettig terugzoeken als je een foutje maakt.
Dit was onze 2de reis met Onderweegs en wij zijn erg tevreden over de prima organisatie, ook tussendoor was het mogelijk nog een en ander bij te stellen. Chapeau!
Mies en Jan
Fietsvakantie Piemonte Cuneo – 11 dagen – Pieter en Joke – augustus/september 2021
Beste Laurens,
De vakantie is ons uitstekend bevallen, mooie tochten en zeer verrassende leuke verblijven. Zeer rustige wegen die goed te fietsen waren.
Mvg,
Pieter en Joke
Fietsvakantie Piemonte Cuneo – 11 dagen – Augustus 2021
Hallo Laurens,
Wij waren Onderweegs in augustus 2021 en de reis was in één woord: FANTASTISCH!
Geweldige accommodaties, prachtige routes, lekker uitdagend soms, bagagevervoer super geregeld en de gpx routes klopten echt helemaal, erg handig.
We hebben prachtige dingen gezien, mooi weer, heerlijk gefietst en iets te veel gegeten. Het was allemaal ook zo lekker.
Voor herhaling vatbaar dus en het is zeker niet ondenkbaar dat wij nog eens bij Onderweegs zullen boeken.
Dankjewel team Onderweegs voor de organisatie.
Antoinne en Erik
Fietsvakantie Piemonte Cuneo – 11 dagen – oktober 2020
Wij hadden een fijne fietsreis en daar bovenop ook nog mooi weer buiten 1 regendag dus dat viel mee. De routes waren mooi uitgestippeld maar toch pittig. Wij hopen na de COVID 19 terug een fietsreis bij jullie te boeken maar dat zal nog een tijdje duren vrees ik.
Met vriendelijke groeten,
Marc en Karen
Fietsvakantie Piemonte Cuneo – 11 dagen – juli 2019
Hallo Laurens,
Wij zijn nu in S. Benigno, Bar Torinese. Wat hebben we de afgelopen dagen al genoten van onze fietsreis. Mooie omgeving, vriendelijke bevolking, leuke dorpjes en perfecte B&B’s. En wat wij zo waarderen is dat we in het echte Italië zijn. Geen overvolle plaatsen met toeristen.
Groeten Huub en Hetty
Fietsvakantie Piemonte Cuneo – 11 dagen – augustus/september 2018 – foto’s ingestuurd door Ignas en Lindy
Fotoverslag van de fietsvakantie Piemonte Cuneo – 11 dagen – ontvangen door Jos en Somsri – september 2017
Fietsvakantie Piemonte Cuneo – 11 dagen – september 2017
Vele mooie weggetjes (ONDERWEEGS WEGGETJES noemen we ze vaak, ook als we in Nederland een karakteristiek weggetje rijden). Gevarieerde routes. Vlak en heuvelen. Dank opnieuw aan het team .
Groeten Inge en Johan
Fietsvakantie Piemonte Cuneo – 11 dagen – augustus en september 2017 – tijdens de fietsreis ontvangen via Whatsapp
Hallo hierbij even een bericht uit het mooie Mondovi. Na 3 dagen hele mooie tochten gefietst te hebben door het mooie Piemonte is mijn vrouw heel blij met de e-bike. Elke klim komt ze boven met een glimlach. Zonder die ondersteuning had zij menige klim niet geheel fietsend kunnen doen.
Groeten John en Lida
Fotoverslag van de fietsvakantie Piemonte Cuneo – 11 dagen. Ontvangen door Ewout en Aukje – juli en augustus 2017
Tijdens de fietsvakantie Piemonte Cuneo ontvangen via Whatsapp
Dag mensen van Onderweegs. Na 5 dagen fietsen moet ons even iets van het hart. Wat hebben jullie een supermooie fietsreis uitgezet. De meest prachtige routes, de ontzettend mooie omgeving, de alleraardigste Italianen en de fijnste onderkomens. En we hebben nog een aantal dagen te gaan. We verheugen ons er op!
Groet, M.en J.
Fietsvakantie Piemonte Cuneo, 11 dagen
Wie een ontspannen vakantie wil hebben, met lieflijk landschap en mooie stadjes, gaat elf dagen fietsen in Piemonte. Eerlijk gezegd: fietsen in Toscane is meer spectaculair, met steden als Siena en San Gimignano. Maar Piemonte is minder toeristisch. De mensen in de winkels, de horeca en op straat vinden het leuk om met je te praten. Je bent welkom op een uitvoering van de plaatselijke muziekschool op het grote plein, maakt de start mee van vijfhonderd Vespa’s, en andere lokale festiviteiten. Je logeert in totaal verschillende vormen van onderdak. Twee keer een agriturismo, een grote kamer in een souterrain van een oud woonhuis en een sterrenhotel. Maar overal was het personeel gastvrij en behulpzaam. Doe net als wij, huur een elektrische fiets, dan kan je ook nog eens wijn proeven onderweg. Kortom: dit is niet alleen een interessante fietstocht, het is een belevenis!
Hannie (67) en Siep (68)